×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 28 February , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش لیست اصولگرایان مردمی تهران (امت) با سرلیستی محمدباقر قالیباف منتشر شد. این لیست شامل افراد متخصص در حوزه های مختلف است. ...

اتحادیه اروپا با ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد. به گزارش ایسنا، وبگاه شورای اروپا با انتشار بیانیه‌ای از اعمال هشتمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه پنج فرد و دو نهاد ایرانی با ادعای دست داشتن در «نقض حقوق بشر» خبر داد. تحریم‌های جدید شامل سلمان آدینه‌وند، فرمانده فعلی یگان امداد نیروی انتظامی تهران بزرگ، سعید منتظرالمهدی سخنگوی فرماندهی کل انتظامی ایران، سید ...

به گزارش سیمای اقتصادی، وزیر دادگستری گفت: لایحه عفاف و حجاب ظرف روز‌های آتی به مجلس ارسال خواهد شد. امین حسین رحیمی وزیر دادگستری در بخش دوم جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه، با اشاره به روند طی شده برای لایحه پیشنهادی قوه قضاییه در موضوع عفاف و حجاب گفت: لایحه دو فوریتی پیشنهادی قوه قضاییه با موضوع «حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب» پس از انجام تغییراتی از سوی دولت، روز چهارشنبه هفته گذشته به تصویب هیأت دولت رسید و روز گذشته ...

درخواست طالبان از ایران
22 مه 2023

سیمای اقتصادی: متقی همچنین ادعا کرد: خشکسالی در افغانستان و منطقه جریان دارد که نباید از نظر دور داشت. بر اساس آخرین گزارش سازمان بین‌المللی نجات، افغانستان سومین کشور آسیب‌پذیر از تغییرات اقلیم در سطح جهان است و بیشترین اثر مخرب تغییرات اقلیم بر منابع آبی کشور وارد شده است.

مصر برای اعدام مشهورترین رهبران اخوان المسلمین آماده می‌شود!
22 مه 2023

سیمای اقتصادی: مصر در حال انجام مقدمات لازم برای اعدام چند تن از مشهورترین چهره‌های اخوان المسلمین این کشور است.

مهم‌ترین مولفه قدرت ایران مردم تربیت یافته با فرهنگ ایثار هستند
24 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : رئیسی گفت: مهم‌ترین مولفه قدرت در نظام و کشور جوانان و فرهنگ ایثار است و باید تلاش کرد که این اندیشه و انگیزه همچنان بماند و ارتقا پیدا کند.

حجاب در کشور قانون است
24 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : آملی‌لاریجانی خطاب به دانشجویان به گفت: مطالبات شما که در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان تحصیل می‌کنید باید بالاتر از سلف سرویس مختلط باشد.

کینه دشمنان ناشی از دستاورد‌های عظیم ایران است
22 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : رئیس‌جمهور کسب رتبه اول و پانزدهم در حوزه بهداشت و درمان منطقه و جهان را نشانه پیشرفت و بالندگی کشور دانست .

شهید و شهادت دربردارنده مجموعه‌ای از ارزش‌های دینی، ملی، انسانی و اخلاقی است
17 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری کنگره شهدای قم که در تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۱ برگزار شده بود، صبح امروز منتشر شد.

نهاد‌های امنیتی با قاطعیت به شناسایی عاملان این حادثه تروریستی اقدام نمایند
17 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : رئیس مجلس گفت: نهاد‌های امنیتی و انتظامی با قاطعیت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه تروریستی اقدام و مراکز درمانی به وضعیت مجروحان و مصدومان با تمام توان خویش اقدام کنند.

ولایت فقیه نماد و تجسم عینی صراط مستقیم است
17 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : امیر حیدری گفت: امروز در غیاب رسول گرامی اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع)، ولایت فقیه نماد و تجسم عینی صراط مستقیم است.

قاطع ترین پاسخ به راهبرد بی ثبات سازی آمریکا
09 نوامبر 2022

سیمای اقتصادی : رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه ایران مخالف جنگ است، گفت: همکاری کشور‌های مستقل، قاطعانه‌ترین پاسخ به سیاست بی‌ثبات‌سازی آمریکا و متحدینش است.

رئیسی: سازمان ملل نباید سازمان دولت‌های قدرتمند باشد
20 سپتامبر 2022

سیمای اقتصادی : رئیس جمهور دقایقی پیش به منظور شرکت در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل وارد نیویورک شد.